تجربه کاری طراحی سایت برای نوشته های سایت

تجربه کاری طراحی سایت برای نوشته های سایت

الان رقابت در فضای اینترنت بسیار زیاد شده است چون همه یک طراحی سایت دارند و می خواهند با آن سایت کسب و کار خود را رونق دهند و یکی از مهمترین ملاک ها برای بالا آمدن با کلمه ای این هست که شما مطلب خوبی در مورد آن مطلب که می خواهید سرچ خوبی در گوگل داشته باشد

تجربه کاری  برای نوشته های سایت

خوب حالا یک سوال اینجا هست که شما آن مطلب را چطوری بنویسید این خیلی مهم است که مورد رضایت کاربران سایت شما باشد .

اولین نکته این هست که شما بدانید مخاطب سایت شما بیشتر چه کسانی هستند در چه رده سنی قرار دارند مرد هستند یا زن همه اینها مهم است این موارد را می توانید در سایت های آنالیز سایت چک کنید .

فونت استاندارد سایت

 

فونت سایت برای سایت هایی که می خواهند مطالب در مورد کسب و کار خود درج کنند مهم است یک فونت خوانا از فونت های فانتزی به هیچ عنوان در متن سایت های خود استفاده نکنید چون واقعا کاربر اذیت می شود .

رنگ فونت ها و گرافیک طراحی سایت

 

اگر دقت کرده باشید سایت های که وبلاگ دارند همیشه از رنگ های روشن استفاده می کنند چون اگر کاربر بخواهد در یک سایت تیره نوشته های روشن را بخواند واقعا اذیت می شود به همین دلیل ما در طراحی سایت ساین وب خیلی وقت هست از رنگ تیره در سایت هایی که برای مشتریان خود طراحی می کنیم استفاده نکرده ایم .

اندازه فونت طراحی سایت

این هم یک نکته مهم است شما اگر فونت سایت خود را بزرگ در نظر بگیرید کاربر اذیت می شود و اگر هم فونت سایز را کم در نظر بگیرید باز هم کاربر اذیت می شود سایز فونت استاندارد سایت به نظر ما 18 هست چون هم خوانایی خوبی دارد هم اینکه بزرگ نیست .

پاراگراف بندی یادتان نرود

وقتی یک مطلب را می خواهید بنویسید سعی کنید پاراگراف بندی را رعایت کنید یعنی اینکه هر سر تیتری که می خواهد توضیح دهید در یک پاراگراف قرار داشته باشد چون خیلی جالب نیست مثلا اگر 4 خط می نویسید یک پاراگراف بزارید و برید خط بعدی این نکته را هم رعایت کنید .

تصاویر را فراموش نکنید

اگر به اصول نوشتن ما در طراحی سایت ساین وب دقت کرده باشید همیشه در هر مطلبی چند تا تصویر گذاشتیم این به چند دلیل هست اول اینکه کاربران با تصاویر سایت بهتر ارتباط برقرار می کنند دوم اینکه مطلب را جذاب می کند و چشم خسته نمی شود .

لیست ها فراموش نکنید

لیست ها فراموش نکنید

برای اینکه بیشتر کاربران با مطلب شما ارتباط بر قرار کنند می توانید از لیست استفاده کنید مثلا می خواهید نکاتی در مورد طراحی سایت تهران بگید از لیست ها استفاده کنید مثل ویژگی های یک کالا یا هر چیزی چون بیشتر می توانید با کاربر ارتباط بر قرار کنید اگر کدنویسی بلد باشید می توانید برای هر مورد از لیست ها سایت خودتان یک عکس مرتبط با آن بزارید نمونه این کار در عکس بالا هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *